fbpx

Devasaz Basur Hemoroid Kremi

Sadece doğal ürünler içerdiğinden, endüstriyel ve kimyasal zararlı hiçbir madde içermediğinden Devasaz Nemlendirici Bakım Kreminin etkisini çok daha iyi anlayabilirsiniz.
Devekuşu Yağı, Eski Mısır ve Roma imparatorluklarına kadar uzanan bir geçmişe sahip şifa kaynağıdır. O zamanlarda dahi insanlar, kuru ciltleri yumuşatmak ve pürüzsüz hale getirmek için Devekuşu Yağı’nı kullanırlardı. Zaman içinde cilde ve cilt hastalıklarına faydaları keşfedilmeye başlandı. Günümüzde moleküler büyüklüğü insan yağı ile hemen hemen aynı olduğundan, cilde nüfuzu ve etkisinin çok hızlı ve kalıcı olduğu kanıtlanmıştır.  Hemoroid, Basur, Nasır, Ayak Kokusu ve Mantarı  gibi cilt hastalıklarında kullanımı oldukça yaygındır.
Devasaz Nemlendirici Bakım Kremi içeriğinde bulunan Devekuşu Yağı vasıtasıyla  Hemoroid, Basur, Nasır, Ayak Kokusu ve Mantarı problemlerinizin çözümünde size yardımcı olur.
Hemoroid (Basur) için kullanım şekli;
Krem sorunlu bölgeye elle sürülür. 1-2 dakika krem masaj şeklinde yedirilir ve krem tamamen yok edilmez. Krem sorunlu bölgede kalacak şekilde bırakılır. Tuvalet ihtiyacına çıkıldığı zaman su ile temizlik yapılmaz. Sadece tuvalet kağıdı ile temizlik yapılır.
Tuvaletten çıktıktan hemen sonra krem yenilenmelidir. Eğer sorunlu bölge meme şeklinde ise krem memeye bol bol yedirilecek.
Kişi tedaviyi uygularken bunun yanında Devasaz bitkisel çayla Devasaz bitkisel macunu da tavsiye ediyoruz.
Tedavi süresince;
Hamur işi, kızartma, çikolata, turşu, yağlı, tatlı, asitli yiyecek ve içeceklerden uzak durmak gerekmektedir. Ürünümüzün etkili olabilmesi için soğuk yiyip içmemek, kabız olmamaya dikkat etmek, ayakları üşütmemek ve sulu yiyecekleri bol tüketmek gerekir.
Bu tedaviye aynı hassasiyetle 1,5-2 ay devam edildiği takdirde Hemoroid (Basur) sorununuzdan kurtulabilirsiniz.


Bunları da beğenebilirsin Diğer Ürünler