fbpx

PRO-X Megamen Kapsül

Bir porsiyonda 1 tablette; tüm ginseng köklerini ihtiva eden özel bitkilerden; kırmızı ginseng ve Sibirya ginsengi içerir. Erkeklerde cinsen fonksiyon bozukluklarının giderilmesinde performans artırıcı özel takviye edici gıdadır. Haftada 1 veya 2 aç karna kullanılır.

İçindekiler; Sibirya Ginsengi, Kırmızı Ginseng Ekstresi

Ginseng strese karşı faydalıdır, yani stres gidericidir. Ginseng in tüm şifalı bitkiler içerisinde en etkili adaptogen (strese karşı direnci artıran bir ajan) olduğu düşünülür.Ayrıca Ginseng, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini artırır.

Özellikle sporcular için fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır, enerji düzeylerini yükseltir, atletik performansı arttırır.Ginseng antioksidan bir bitkidir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.Ginsengin faydaları arasında kolesterol düşürücü özelliğini de saymak gerekir.Ginseng cinsel gücü arttırır.

Ginseng in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostat büyümesine karşı) olumlu bir şekilde etkilediği de bilinmektedir.

Ayrıca o, erkeklerde aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan performans düşüklüğünü de giderebilmektedir. Ginsengin tümör hücrelerinin büyümesini yavaşlattığı, hatta durdurduğu rivayet edilir.


Bunları da beğenebilirsin Diğer Ürünler